Jeszcze dwa miesiące temu nie zdawałem sobie nawet sprawy z tego, że biuro może być urządzone tak profesjonalnie, luksusowo, a zarazem przyjaźnie. Ma to ogromny wpływ nie tylko na poziom pracy, ale i relacje z klientami. Polecam każdemu, kto poważnie podchodzi do swojej pracy oraz klientów. Janusz ze Szczecina.

Próbowałam urządzić moją maleńką kuchnię według licznych porad znalezionych w Internecie, jednak nic mi nie wychodziło. Dopiero dzięki pomocy D(orota) S(andra) A(nna) Interior Design uzyskałam kuchnię marzeń – funkcjonalną, piękną, przyjazną, a nawet, jak na swój niewielki metraż, dość przestronną. Polecam wszystkim. Ania z Zamościa.

Usługa szybka, tania i zrealizowana perfekcyjnie. A do tego kontakt z projektantką bardzo dobry i wyjątkowo miły. Teraz mam kuchnię marzeń i to tanim kosztem. Przekonuję już męża do rewolucji w sypialni i coś czuję, że długo nie będę musiała tego robić. Co prawda nie mam jeszcze żadnej koncepcji, ale wiem, że to nie problem. J. Wierzbowski.

Pełen profesjonalizm, błyskawiczne tempo i stały kontakt ze mną, czyli z klientem. A do tego zapłaciłam dużo mniej niż krzyczały sobie inne firmy zajmujące się aranżacjami wnętrz. Efekt zaś – powalający. Jak widać niska cena również może iść w parze w wysoką jakością i profesjonalnym podejściem do klienta. Agnieszka B.

D(orota) S(andra) A(nna) Interior Design pozytywnie nas zaskoczyło – mnie i męża. Mieliśmy pospolite mieszkanie. Teraz, dzięki pomocy przemiłej pani projektantki wnętrza, mamy wspaniałą przestrzeń – tak jak chcieliśmy, utrzymaną w duchu modernistycznym – którą z dumą pokazujemy rodzinie i znajomym. Agnieszka i Wojtek.

Wszystkie opinie są nieprawdziwe. Jest to test serwisu internetowego.